O nas

BROCCI

BROCCI, to marka restauracji, pizzerii która skupia w sobie esencje włoskiej kuchni. U nas zasmakujesz najlepszej pizzy wypiekanej według ścisłej, włoskiej receptury oraz skosztujesz wysokiej jakości makaronów. Wszystkie nasze potrawy przyrządzane są z najlepszych, włoskich składników i najświeższych polskich warzyw. Ponadto podajemy pyszne sałatki i zupy. Serwujemy kawę, desery i pieczemy ciasto. W nasze progi serdecznie zapraszamy również wszystkich wegan i wegetarian, których zachęcamy do skosztowania naszej pizzy wegańskiej, pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego.

W menu pizzerii Brocci pojawiają się okresowo nowe, ciekawe potrawy, oparte na świeżych, sezonowych produktach i włoskich przepisach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy, o nowościach i promocjach w naszym lokalu.

Jeżeli nie mają Państwo czasu aby się do nas wybrać osobiście, to nic straconego. Wystarczy do zadzwonić i złożyć zamówienie. Dostarczamy posiłki na obszarze min: Jeżyce, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Stare Miasto, Antoninek, Rataje. Z dokładną mapką dowozu naszej pizzy i innych dań mogą się Państwo zapoznać, w sekcji „Dowóz” Zapraszamy!

Nasze potrawy są wykonane z
najwyższej jakości włoskich produktów

  • prosciutto crudo

  • sery prosto z Włoch

  • salami spianata piccante

  • świeża rukola

  • ciasto na pizzę

Nasze lokale

Brocci Stare Miasto

Nowowiejskiego 12
61-731 Poznań

tel: 797 321 797
kontakt@brocci.pl

Brocci Jeżyce

ul.Kraszewskiego 14
60-518 Poznań

tel: 511 767 511
kontakt@brocci.pl