O nas

BROCCI

BROCCI, to marka restauracji, pizzerii która skupia w sobie esencje włoskiej kuchni. U nas zasmakujesz najlepszej pizzy wypiekanej według ścisłej, włoskiej receptury oraz skosztujesz wysokiej jakości makaronów. Wszystkie nasze potrawy przyrządzane są z najlepszych, włoskich składników i najświeższych polskich warzyw. Ponadto podajemy pyszne sałatki i zupy. Serwujemy kawę, desery i pieczemy ciasto. W nasze progi serdecznie zapraszamy również wszystkich wegan i wegetarian, których zachęcamy do skosztowania naszej pizzy wegańskiej, pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego.

W menu pizzerii Brocci pojawiają się okresowo nowe, ciekawe potrawy, oparte na świeżych, sezonowych produktach i włoskich przepisach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy, o nowościach i promocjach w naszym lokalu.

Jeżeli nie mają Państwo czasu aby się do nas wybrać osobiście, to nic straconego. Wystarczy do zadzwonić i złożyć zamówienie. Dostarczamy posiłki na obszarze min: Jeżyce, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Stare Miasto, Antoninek, Rataje. Z dokładną mapką dowozu naszej pizzy i innych dań mogą się Państwo zapoznać, w sekcji „Dowóz” Zapraszamy!

Nasze lokale

Brocci Stare Miasto

Nowowiejskiego 12
61-731 Poznań

tel: 797 321 797
kontakt@brocci.pl