Location
ul.Kraszewskiego 14 60-518 Poznań
Social Icons
Godziny otwarcia
Niedziela – Czwartek
12 -21
Piątek – Sobota
12 - 22
Location
117 Dalhousie Street Quebec, Qc G1K 9C8
Hours
Niedziela – Czwartek 12 - 21
Piątek – Sobota 12 - 22
Social Icons
Niedziela – Czwartek 12:00 – 21:00 Piątek – Sobota 12:00 – 22:00
ul.Kraszewskiego 14 60-518 Poznań
Location
117 Dalhousie Street Quebec, Qc G1K 9C8
Hours
Niedziela – Czwartek 12 - 21
Piątek – Sobota 12 - 22
Social Icons

O nas

WŁOSKA PIZZERIA W POZNANIU

Jeżyce

BROCCI, to marka restauracji, pizzerii która skupia w sobie esencje włoskiej kuchni. U nas zasmakujesz najlepszej pizzy wypiekanej według ścisłej, włoskiej receptury oraz skosztujesz wysokiej jakości makaronów.

Wszystkie nasze potrawy przyrządzane są z najlepszych, włoskich składników i najświeższych polskich warzyw. Ponadto podajemy pyszne sałatki i zupy. Serwujemy kawę, desery i pieczemy ciasto. W nasze progi serdecznie zapraszamy również wszystkich wegan i wegetarian, których zachęcamy do skosztowania naszej pizzy wegańskiej, pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego.

W menu pizzerii Brocci pojawiają się okresowo nowe, ciekawe potrawy, oparte na świeżych, sezonowych produktach i włoskich przepisach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy, o nowościach i promocjach w naszym lokalu.

Jeżeli nie mają Państwo czasu aby się do nas wybrać osobiście, to nic straconego. Wystarczy do zadzwonić i złożyć zamówienie. Dostarczamy posiłki na obszarze min: Jeżyce, Grunwald, Łazarz, Winogrady, Stare Miasto, Antoninek, Rataje. Z dokładną mapką dowozu naszej pizzy i innych dań mogą się Państwo zapoznać, w systemie zamawiania jedzenia online – ZAMÓW.online – dokąd dowozimy. Zapraszamy!

Wyjątkowa pizzeria Poznań Jeżyce - doskonały smak

przytulna przestrzeń

Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób wiernie oddający klimat małych, włoskich restauracji. Ciepłe kolory, rozproszone światło i dyskretne dodatki sprawiają, że można u nas nie tylko świetnie zjeść, ale też doskonale wypocząć.

Każdego, kto chciałby skorzystać z propozycji kucharzy z pizzerii w Poznaniu na Jeżycach, ale nie może nas odwiedzić, zachęcamy do zamówienia jedzenia z dowozem.

Restauracja oferuje możliwość złożenia zamówienia online, strefy dowozu można natomiast sprawdzić na przygotowanej przez nasz zespół mapie. Staramy się realizować zamówienia internetowe lub telefoniczne w maksymalnie krótkim czasie.

Ściągnij naszą aplikację mobilną

Zamawiaj łatwo i wygodnie z dostawą